Pāriet uz galveno saturu
Cancer Screening Campaign
Vēža skrīninga kampaņa

Velti dažas minūtes sev un savai veselībai

#GetScreenedEU

Vēža skrīnings ‒ Tev un Tavai veselībai. Tas aizņems vien dažas minūtes.

 • breast cancer
  Krūts vēzis

  Krūts vēzis ir visbiežāk diagnosticētais vēža veids sievietēm ES. Savlaicīgi uzsākta ārstēšana ļauj veikt saudzīgāku ārstēšanu un sniedz labākus rezultātus, tā var glābt Tavu dzīvību. 

 • cervical cancer
  Dzemdes kakla vēzis

  Tiek lēsts, ka 1 sievietei no 111 ir risks saslimt ar dzemdes kakla vēzi. Skrīnings ir vienkārša veselības pārbaude, kas var glābt Tavu dzīvību. 

 • colorectal cancer
  Kolorektālais vēzis

  Kolorektālais vēzis ir otrais visbiežāk diagnosticētais vēža veids sievietēm un trešais visbiežāk diagnosticētais vēža veids vīriešiem. Savlaicīgi veikts skrīnings  sniedz iespēju diagnosticēt vēzi agrīnā stadijā, palielina ārstēšanas iespējas un uzlabo Tavu dzīves kvalitāti.

Vēža skrīnings manā valstī

Ko dara ES?

Programmas “ES ‒ veselība” finansētie projekti agrīnai vēža atklāšanai

 • 2024. gada 4. jūnijs
CanScreen-ECIS aims to develop & pilot a new screening data management system to be integrated to European Cancer Information System (ECIS). The project will refine existing cancer screening indicators and will suggest new ones for lung cancer. It will pave the way for 3rd European Screening Report...
 • 2024. gada 4. jūnijs
As part of Europe’s Beating Cancer Plan, SOLACE will support EU Member States with the implementation of lung cancer screening programmes and will provide a toolbox for individualised approaches. This will ensure access to screening for people from all social and economic groups.
 • 2024. gada 4. jūnijs
TOGAS aims to provide the evidence-based knowledge needed to design, plan and implement gastric cancer prevention programmes. It will help policymakers across the EU incorporate gastric cancer screening into their healthcare priorities and balance effectiveness, feasibility and acceptability with po...
 • 2024. gada 4. jūnijs
In partnership with a network of consortium members, PRAISE-U works to ensure early detection and diagnosis of prostate cancer through customised and risk-based screening programmes.

Vēža skrīninga kampaņas materiālu komplekts medijiem

Pievienojieties kampaņai #GetScreenedEU, daloties ar vizuālajiem  materiāliem un citiem būtiskajiem resursiem, lai palielinātu informētību par vēža skrīningu. 

Kampaņas vizuālie materiāli horizontālā formātā

Kampaņas vizuālie materiāli kvadrāta formātā

Citātu kartītes horizontālā formātā

Citātu kartītes kvadrāta formātā